
Пресформа кругла для місячних пряників, сирників, печива квіти 4 штуки розмір 4,7*4,7 см №14
303 ₴
- В наявності
- Код: 3109
Якщо ви любите створювати кулінарні шедеври, то цей прес з формочкою для випікання печива Вас потішить. Для зручності нарізання тіста прес обладнаний зручною ручкою. Форма та прес виготовлені з високоякісного екологічно чистого пластику.
Приготуйте тісто для пряників. Потрібно зробити кульку покласти у формочку натиснути на ручку та сформувати пряник. Вийняти пряник із формочки та покласти на деко та відправити в духовку. Пряник можна приготувати з начинкою.
Для приготування печива просто розкачайте тісто. Пресформою натискаючи на ручку видавіть форму печива.
Пресформа для пряників має чотири змінні насадки з різними малюнками.
Діаметр насадки 47 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 10 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення форми | Для печива |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Фігурна |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 47 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
- Ціна: 303 ₴






