
Дерев'яна скалка з різьбленим рельєфним малюнком для розкочування тіста. Візерунок №15 Олені
374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5580
Вага скалки: 170 гр
Розмір малюнка : 17 см
Розмір ручки 9 см
Довжина скалки 35 см
Діаметр скалки: 5 см
Глибина візерунка приблизно 1 ммПримітка:
- Уникайте тривалого замочування у воді. Дайте висохнути природним чином в тіні. Уникайте прямих сонячних променів.
-Ви можете наносити олію до і після використання. Це може продовжити термін служби.
-Ефект друку тісно пов'язаний з вашим тістом. Якщо ви виявите, що малюнок не ясний, будь ласка, перевірте, чи правильне ваше тісто. Перед використанням ви можете посипати трохи борошна на поверхню тіста. Уникайте занадто липкого тіста.
В описі фото пряників може не відповідати головній фотографії (фото для прикладу)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decolazer |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої частини | 17 см |
| Загальна довжина | 35 см |
| Діаметр | 5 см |
| Вага | 0.17 кг |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 374 ₴

