Особливості товару:
1: Широкий діапазон вхідної напруги
2: з перевантаженням, короткого замикання та перегріву функції захисту:
3: невеликий розмір, висока ефективність
4: випробування на старіння при повному навантаженні
5: ультра-низька Вихідна пульсація
Характеристики на виході 5 В
Вихідна напруга: 5 В
Номінальний струм: 5A
Діапазон струму: 0-6A
Пульсація: <120mVp-p
Точність виведення: ± 1%
Швидкість регулювання напруги: ±1%
Швидкість регулювання навантаження: ±1.2%
Номінальна потужність: 20 Вт
Регульований діапазон виходу: не регулюється
Налаштування, підйом, час утримання: 300 мс, 50 мс, 50 мс/220 В змінного струму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Висота | 50 |
| Вихідна напруга | 24 output |
| Вихідний струм, не більш ніж | 5 А |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина | 100 |
| Мінімальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Мінімальна вихідна напруга | 5 В |
| Наявність амперметра | Немає |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою та струмом |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴


