Транзистор TTP115N68A 115A 68V (2784)
  • Готово до відправки
  • Код: 2784
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найменування приладу: TTP115N68A
Маркування: 115N68A
Тип транзистора: MOSFET
Полярність: N
Максимальна потужність, що розсіюється (Pd): 158 W
Гранично допустима напруга сток-витік |Uds|: 68 V
Гранично допустима напруга затвор-витік | Ugs |: 20 V
Порогова напруга включення | Ugs (th) |: 4 V
Максимально допустимий постійний струм стоку | Id |: 105 A
Максимальна температура каналу (Tj): 175 °C
Загальний заряд затвора (Qg): 87 nC
Час зростання (tr): 18 ns
Вихідна ємність (Cd): 332 pf
Опір стік-витік відкритого транзистора (Rds): 0.0068 Ohm