Транзистор IXFH44N50P TO-247 500V 44A (2804)
  • Готово до відправки
  • Код: 2804
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник IXYS
Тип транзистора N-MOSFET
Технологія HiPerFET™, Polar™
Полярність польова
Напруга сток-витік 500В
Струм стоку 44А
Розсіювана потужність 658Вт
Корпус TO247-3
Напруга затвор-витік ±30В