Прилад для вимірювання напруги і сили струму в ланцюзі.Схему підключення можна побачити на фотографії
Вольтметр і амперметр для радіоаматорів і автолюбителів
Колір дисплея: Червоний і синій
Швидкість оновлення показань: 100мс
Розмір: 48х29х21мм
Діапазон вимірювання: 0,0-100В; 0,0-10А
Робоча напруга: 4,5-30В
1 шт. х Цифровий амперметр вольтметр 100В 10А з шунтом на 100 А
1 шт. х двоконтактний кебель для подачі живлення
1 шт. х техконтактный для підключення вольтметра і амперметра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вбудований принтер | Ні |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Індикація | Світлова |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Підсвітка екрану | Так |
| Тип | Тестер |
| Функції | Вольтметр |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



